Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora

Гірськолижні курорти Україні: де покататися на лижах

І, так пропонуємо список найсучасніших і «відстійних» лижних курортів. До речі, і ті й інші пропонують схили для катання на лижах:

Буковель, Івано-Франківська обл. - Виявляється, це найкращий гірськолижний курорт з хорошими трасами, зручними підйомниками і гарною розвиненою інфраструктурою. Сніговий покрив зберігається з грудня до кінця квітня.

Драгобрат, Закарпатська обл. - Гарантує сніговий покрив до середини травня. Траси на будь-який смак. Улюблене місце для просунутих лижників.

Ізки, Закарпатська обл - котеджі гірськолижного курорту розташовані поблизу трас. Ширина трас досягає 200 м. На курорті є система штучного снегообразованія і ратрак. Перш ніж їхати на курорт, дізнайтеся чи є сніг.

Пилипець, Закарпатська обл. - Сюди їдуть лижники і сноубордисти. Велика кількість трас. Є можливість для внетрассового катання. Сніг тримається з середини грудня і тримається він до квітня.

Водяники, Черкаська обл. - Сюди їдуть відпочивати на уїк-енд. Є всі можливості зайнятися катанням на сноуборді: хаф-пайп для сноубордингу і фан-парк.

Синяк, Закарпатська обл. - Траси для лижників і сноубордистів з початківцям та середнім рівнем катання. Тут немає системи штучного снегообразованія.

Плай, Львівська обл. - Довгі траси різних рівнів складності, зручний під'їзд, сучасні чотиримісні крісельні підйомники, розвинена інфраструктура, доглянуті схили, наявність сучасної системи штучного засніження і достатньої кількості сучасних ратраків - все це великі плюси нового курорту.

Славське, Львівська обл. - Багатолюдний гірськолижний курорт з розвиненою інфраструктурою.

Цецино, Чернівецька обл. - Комфортабельний комплекс відпочинку пропонує великий вибір розваг.

Яблуниця, Івано-Франківська обл. - Розташований близько до Буковель.

Динамо - Тростян, Львівська обл. - Найкраща гірка Україні. Траси будь-якого рівня складності.

Ай-Петрі, Крим обл. - Є підйомники і обладнання.

Аляска Центр, Донецька обл. - Ідеальний для сімейного відпочинку. Тут є всі умови для катання на уїк-енд.

Альпійська Долина, Харківська обл. - За допомогою снігових гармат гарантує сніг.

Ангарський Перевал, Крим обл. - Тут відпочивають родини з дітьми. Є можливість покататися на квадроциклі або ковзанах. Тут відмінні умови для освоєння «саночною» спорту - окремі траси обладнані для саней і снегокатов, ледянок і автомобільних камер, навіть для любителів самого лихого спуска - на поліетиленовій плівці. Сюди добираються на тролейбусі.

Анжер, Харківська обл. - Обладнаний сніговими гарматами і підйомниками.

Студений, Закарпатська обл. - Ідеально підходить для новачків. Про якість послуг, краще не питати. Зате дешево.

Верховина, Івано-Франківська обл

. - Траси для початківців. Сюди їдуть для лікування і одночасно покататися.

Воєводино, Закарпатська обл. - Ідеально підійде лижникам і сноубордистам зі середнім рівнем катання і початківці. Багато розваг.

Ворохта, Івано-Франківська обл. - Сюди приїжджають за красивою природою, п'янким гірським повітрям і спокійним відпочинком.

Вишгора (Федотова гора), Київська обл. - Є сноупарк «Адмірал Більбоу» з трамплінами, Рейлі, кікер, боксами.

Вишків, Івано-Франківська обл. - Основна гірськолижна траса (1000 м) досить широка і при неспішному катанні забезпечує досить довгий спуск.

Горбова, Чернівецька обл. - Відмінний варіант для активного сімейного відпочинку, починаючим лижникам і сноубордистам. Є каток і сноутюбах.

Жденієво, Закарпатська обл. - Тут лижники можуть покататися на лижах і в сусідній Поляні.

Захар Беркут, Львівська обл. - Розвивається курорт. Тут найдовший крісельний підйомник, навіть можна сказати найповільніший.

Корчак, Полтавська обл. - Ідеально підійде для уїк-енду. Крім лиж є й інші розваги.

Косів, Івано-Франківська обл. - Сюди їдуть в основному відпочити від міської суєти і купити собі карпатське прикраса на найвідомішому сувенірному ринку Україні.

Красія, Закарпатська обл. - Найдовша гірськолижна траса в Україну. Тут зручно кататися на лижах і найголовніше безпечно. Є комфортні крісельні та бугельні підйомники, широкі траси і прекрасний сніговий покрив.

Лавина, Дніпропетровська обл. - Ідеально підійде для відпочинку після робочого дня та сімейного відпочинку. Для цього створені всі умови.

Міжгір'я, Закарпатська обл. -Спокійний і гарний курорт.

Мигово, Чернівецька обл. - Зручний для початківців лижників, і для сноубордистів, і для профі. Трас багато.

Орявчик-Звенів, Львівська обл. - Гірськолижний курорт більше підійде початківцям лижникам і сноубордистам. Добре підготовлені схили, невеликі черги до витягів, професійні інструктори і маса розваг.

Перевал Німчич, Чернівецька обл. - Тут багато розваг: санки, гірські лижі, сноуборд, квадроцикл, снігоходи і грижоли.

Подобовець, Закарпатська обл. - Гарний курорт з хорошими трасами для катання. Траси з'єднані з трасами Пилипця.

Протасов Яр, Київська обл. - Тут катаються на лижах і на сноуборді. Є відкритий сноубордпарк з комплексом трамплінів і рейлов.

Рахів, Закарпатська обл. - Є тільки одна гірськолижна траса на горі Менчул, яка підійде тільки починаючим лижникам і сноубордистам. Сюди їдуть в основному любителі природної краси. Є можливість покататися в сусідньому селі Богдан (гора Борщевіца, бугельний підйомник 1230 м, перепад висот 310 м).

Розлуч, Львівська обл. - Ідеально підійде для початківців лижників - траса тут одна і невелика. Є великий вибір розваг - санки, каток, більярд. Кожен четвер і неділю проводяться тематичні вечори «Бойківські село» - вогнище, фольклорний колектив, народні танці, вечеря.

Святогірськ, Донецька обл. - Найкрасивіше місце області. В основному сюди їдуть відпочивати, а якщо пощастить і буде сніг, то і покататися на лижах.

Синевир, Закарпатська обл. - Схили для початківців лижників і сноубордистів. Не досить добре розвинена туристична інфраструктура.

Скіпенс, Полтавська обл. - Лижникам пропонують одну трасу і то не велика. Якщо немає снігу, є можливість покататися на каменях.

Сонячна долина, Чернівецька обл. - Лижний курорт пропонує 6 трас, 2 бугельні витяги і 1 крісло (всі австрійські), 2 мультиліфти. Траси ідеально підійдуть для початківців і середнячків. На будь-якій станції підйомника у лижників є можливість вибрати один з 3-4 спусків. Є гармати, ратраки, освітлення, ресторан, кафе і піцерія.

Сорочин Яр, Полтавська обл. - Гірськолижна база пропонує покататися на гірських лижах, сноуборді, ковзанах, санках, відвідати спеціально підготовлену тюбінг-трасу.

Тисовець, Львівська обл. - Тут добре розвинена туристична інфраструктура: лижні траси, і комплекс трамплінів, і траси для фрістайлу та могула.

Тюдів, Івано-Франківська обл. - Пропонує комфортабельний відпочинок. Сюди краще їхати відпочивати зі сім'єю або великою компанією.

Ужок, Закарпатська обл. - Слабо розвинений, однак покататися можна.

ХАІ, Харківська обл. - Спортивна база з трасами завдовжки 300 м, зі звичайною кімнатою відпочинку і з «радянським» кафе.

Хуст, Закарпатська обл

. - Сюди їдуть відпочивати і розважатися. Лижі та сноуборди побажанню.

Шешори, Івано-Франківська обл .- курорт має три траси із середнім рівнем складності довжиною до 1500 м і снігу багато до кінця березня.

Екстрім-Стиль (Харківська Швейцарія), Харківська обл. - Лижний комплекс. Тут катаються з музикою. Можна навіть назвати «музичні схили».

Яремча, Івано-Франківська обл. - Сюди краще їхати початківцям або просто відпочити. Є великий вибір готелів і міні-готелів на будь-який гаманець і велика різноманітність вечірніх розваг.

Ясіня, Закарпатська обл. - Траси довжиною до 800 м підійдуть тільки лижникам і сноубордистам з початковим і середнім рівнем катання. На курорті є недороге житло. Однак сюди їдуть в основному для відпочинку.


мікроавтобусом «Volkswagen» на 8 місць.
Організація трансферів :
з Івано-Франківська,Тернополя. Львова, Чернівців до Яремчі, Ворохти, Яблуниці, Ясіня ("Драгобрат"),Поляниці ("Буковель")
Умови надання послуг:
Зустріч відбувається на заздалегідь обговореному місці і трансфер здійснюється до місця призначення.
Також можливі наступні послуги: транспортне обслуговування туристів та гірськолижників, допомога з поселенням, екскурсії по Карпатах, оренда, замовлення та прокат мікроавтобуса, рішення для малих та великих груп людей. 
Телефонуйте! Поторгуємося, спрацюємося! Ціни на трансфери та екскурсії низькі! 

Контактна інформація: 

Телефон: (097) 90-49-666
E-mail: v.mixaL@gmail.com .

Мікроавтобус з водієм буде поданий в зазначений час і місце!!!

Тарифи на перевезення в КарпатахДжерело: http://www.wise-travel.ru
Категорія: Гірськолижні курорти Європи | Додав: Transfer-do-Karpat (13.11.2011)
Переглядів: 6805 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Roman   [Матеріал]
"Пилипець, Закарпатська обл. - Сюди їдуть лижники і сноубордисти."

...цікаво хто ж їде на інші курорти...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]