Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
Котедж
 Котедж «Кам'яний двір»
 Вас цікавить відпочинок в Карпатах, а саме відпочинок в м.Яремче – ми запрошуємо Вас до нас. 
тел. 097 904 96 66 www.kamendvir.com.ua

Однією з гуцульських атракцій є прогулянка на коні. Віддавна коні на Гуцульщині були важливою твариною у господарстві – їх використовували пастухи для верхової їзди і перевезення вантажів. Відтак виникла нова порода коней, пристосованих до складних переходів у горах, яку інколи називають «гуцулик». Ці коні переважно невисокого зросту, однак дуже витривалі і сильні. Вони дуже надійні і незворушні, навіть коли стикаються з недосвідченим вершником. Саме на таких конях котедж «Кам'яний двір» пропонує прогулянки та екскурсі гірськими і лісовими стежками.
 
  

 
Кінні прогулянки – активна і наближена до природи розвага, яка до того ж сприяє оздоровленню. Не кажучи вже про море задоволення, яке приносить катання на конях. Доброта і лагідність цих дивовижних тварин має тривалий заспокійливий ефект, укріплює тіло і гріє душу. Катання на конях суттєво доповнить Ваш відпочинок в українських Карпатах. На сьогоднішній день кінний туризм швидко розвивається і вже став популярним серед гостей Карпат.

котедж «Кам'яний двір» м.Яремче пропонує та організовує:

 • Кінні екскурсії по лісових масивах,гірських стежках та бурхливих водоспадах.
 • Кінні прогулянки верхи, у кареті, у возі на сіні, а взимку – засніженими горами у санях.
 • Навчання їзди на конях з інструктором
 • Кінна мандрівки по карпатських полонинах

Замовити кінну прогулянку або екскурсію на визначений час можна за тел.+38(097) 904 96 66, (066) 954 96 66
або написати листа на E-mail: karpatu.transfer@gmail.com

Кінна поїздка гірськими стежками під палким літнім сонцем – не зовсім легка прогулянка. Зате перед Вами відкриються нові багатющі краєвиди карпатських країв, можливість помандрувати лісом, відчути прохолоду і велич водоспадів. М’який клімат, що поєднується з пишнотою карпатської природи, її безкрайніми полями і лісами – усе це подарує дивовижне відчуття свободи. Ви будете доглядати за своїм конем, чистити, сідлати, брати участь у похідному житті. Будь-хто, поспілкувавшись з конем, отримає позитивні емоції, зуміє оцінити, що таке тварина-друг.

 
 
 
Вплив коней на людину
 
 • Тіло коня передає людині до 120 рухових імпульсів за хвилину, через що працюють усі групи м’язів тіла людини. Це не можливо на жодному зі штучних тренажерів
 • При кінній їзді відбувається природний масаж: хребта, рук, ніг. Він поєднується з підігрівом: температура тіла коня на 2 градуси вища за температуру людини
 • Незрима енергетика тварини. Незалежно від віку коні несуть в собі неабияку позитивну енергетику
 • Здатні передавати свою упевненість, спокій, енергетику іншим
 • Контакт із кіньми приносить психологічний комфорт. Здатність коня тонко відчувати нашу психологію можна та потрібно використовувати з лікувальною метою
 • Живе спілкування із твариною заспокоює, знімає стреси і депресію
 • Позитивний вплив на травні функції людини, на органи кровообігу, нервову, дихальну і ендокринні системи.

Верхова їзда

Гуцульська порода коней є однією з кращих для іпотерапії – оздоровчої верхової їзди, оскільки лікує психологічні розлади, різні хвороби хребта, покращує здоров’я хворих діток на ДЦП, допомагає подолати страхи й лікувати важкі депресії. Рекомендуємо кінні прогулянки по Яремче.
Методика іпотерапії у Європі застосовується уже здавна.
Коли людина катається на коні, це не просто фізичне навантаження, а й психологічна терапія! Отримується такий емоційний поштовх, якого не можливо отримати у жодному лікувальному закладі. Із точки зору психології – це безцінний момент.
Особливо важливою є їзда верхи для підлітків, у яких спостерігаються проблеми у спілкуванні з однолітками та іншими людьми. Кінь допомагає навчитися налагоджувати контакти у спілкуванні, долаються певні бар’єри комунікації. Відчуття свободи та розкутості, що дарує верхова їзда на природі, а також можливість управління конем формує лідерські якості дитини.
Під час заняття верховою їздою у людей збільшується зацікавленість до пізнання навколишнього світу, уява про природу, тварин, коней, зокрема. Верхова їзда є дуже корисною для здоров’я. Вона тренує рівновагу, м’язи, покращує загальний тонус тіла.

 
 

Кінні прогулянки м. Яремче

Екскурсії:

Маршрут №1. Кінна прогулянка "Вольєри – водоспад "Дівочі сльози
Орієнтовна тривалість прогулянки: 2 години.
Вартість: 200-250 грн/ос.

Маршрут №2. Кінна екскурсія на урочище "Багрівець” та водоспад "Пробій”
Орієнтовна тривалість прогулянки: 2 години.
Вартість: 200-250грн/ос.

Маршрут №3. Кінна мандрівка на гору Маковиця
Орієнтовна тривалість прогулянки: 4-5 годин
Вартість: 600 грн/ос.

Маршрут №4. Кінна мандрівка на полонину "Явірник" гірський хребет Гогран
Орієнтовна тривалість прогулянки: 5-6 годин
Вартість: 900 грн/ос. 
 

 • Місце проведення: м. Яремче
 • Старт маршруту: котедж «Кам'яний двір»
 • Вартість однієї години: 85 - 100грн/ос.
 • Максимальна кількість учасників: 20 - 25 осіб.
   

* У вартість екскурсій не входить трансфер до м. Яремча. Вартість трансферу розраховується індивідуально.

Організація вищеописаних маршрутів відбуваєтья на замовлення.

Підготовлені маршрути з різними рівнями складності, часовими інтервалами, а також різною місцевістю, що охоплює ліси, поля, ріки та гори Карпат:

Це основні кінні маршрути, проте, їх у нас більше, що дозволяє людям, які приїздять підготовленими кожен день з інструктором обирати напрями з різними рівнями складності та природним ландшафтом (полонинами, переходами через річку, спусками та підйомами через букові ліси, прогулянками з відвідуванням історичних місцин.

Замовити кінні прогулянки або екскурсії на визначений час можна за тел.+38 +38(097) 904 96 66, (066) 954 96 66
або написати листа на E-mail: karpatu.transfer@gmail.com