Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora

null

Буковель-гірськолижний курорт №1 в Україніnull
Гора Буковель – це прекрасний гірськолижний курорт. Саме у цьому куточку Українських Карпат збереглася первозданна краса природи. З кожним роком росте кількість туристів, які прагнуть відпочити від шуму і швидкого ритму міського життя і зануритися на якомога більший час в світ чистого і прохолодного гірського повітря.

null У 30 км від Яремче і в 110 км від Івано-Франківська, на висоті 900 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Буковель в селі Поляниця Івано-франківськоїобласті знаходиться туристичний комплекс "Буковель". Відпочинок в "Буковелі" – приємний і зручний; гори, які ніби обступили "Буковель" з усіх боків, закривають його від холодних зимових вітрів, що створює комфортні умови відпочиваючим.

У туристичному комплексі "Буковель" працюють пункти прокату спорядження, обладнані камерами зберігання, роздягальнями, душовими, санвузлами, skі-cервісними центрами. Спортивні магазини пропонують все, що потрібно для активного відпочинку.
null
Лижні траси проходять на спеціально підготовлених схилах з трав'яною основою. Всі траси обладнані
сніговими гарматами і захищені від прямого сонячного променя, завдяки чому сніг тримається довше. Траси для катання готуються спеціальною снігонапилюючою і сніготрамбувальною технікою. Освітлення схилів дозволяє кататися вечірньої пори.

null Ця туристична зона унікальна своїми природнокліматичними умовами. Сніг на схилах, де проходять лижні траси, тримається набагато довше завдяки правильно спланованим вкатаним сніготрамбувальною технікою схилам. Схили гори Буковель цікаві не тільки досвідченим лижникам, але і тим, хто тільки встав на лижі. Для дітей туристичні комплекси пропонують найсучасніше спорядження, устаткування і оснащення. Гірськолижні дитяча і доросла школи, сноутюбінг, прокат і продаж нових лиж і сноубордів, одягу і аксесуарів, прокат скутерів, російська і фінська сауни з басейном і ополонкою – це все теж можливе на Буковелі.

Тут є 18 відмінних підйомників з кріслами, протяжність трас- 50 км. Дешевше буде придбати абонемент ski-pas, який розповсюджується на всі підйомники денного часу катання. Абонементи можуть бути на певну кількість підйомів або днів. Також в Буковелі існують системи знижок і постійні акції, за якими потрібно стежити. Щонайдовші підйомники: г. Буковель, яка знаходиться на висоті 1127 м ( №2), р. Довга - 1372 м над рівнем морить ( №12) і р. Бабин Погар - 1180 м ( №14).

null Відпочиваючи в Буковелі, крім катання на гірських лижах, можна зробити декілька поїздок до місцевих культурних та історичних визначних пам'яток. Наприклад, з'їздити в музей "Писанка" в місті Коломия. Існує повір'я, що будинок, в якому знаходиться освячене в церкві прикрашене яйце, захищений від всього злого. За подібними унікальними сувенірами можна відправитися і на ринок в Яремче.

Щоб доїхати до гори Буковель (або до одного з туристичних комплексів), треба їхати до Івано-Франківська. Далі - до Яремче, звідки до Буковелі можна дістатися автобусом або маршрутним таксі. Якщо Ви мандруєте власним транспортом, то від Івано-Франківська виїжджайте магістраллю Р-09 у напрямі Яремче, далі Мікуличин, Татарів і поворот направо на Буковель.

Відстані з обласних центрів до ТК "Буковель"
Івано-Франківськ - ТК "Буковель" - 110 км
Львів - ТК "Буковель" - 265км
Тернопіль - ТК "Буковель" - 240 км

Чернівці - ТК "Буковель" - 170 км


ТРАНСФЕРИ ДО БУКОВЕЛЯ

BannerFans.com


Відпочинок в КАРПАТАХ