Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
Селище Ясеня, Закарпатської обл. є точкою відліку при поїздці на Драгобрат. Тому найперше потрібно добратися туди. Доїхати на Драгобрат можливо з центру Ясіня тільки на позашляховиках або на «місцевому таксі» (Нива, ГАЗ-66 (10-15 осіб), УАЗ - 469) за 30-40 хвилин. 

Зі Львова через Ів.-Франківськ, Надвірну, Яремче, Яблоницю, Лазещину до селища Ясиня. В Ясинях пересадка на автомобілі повишеної прохідності, щоб проїхати 14 км до урочища Драгобрат. Знайти машину можна дуже легко на центральній площі селища Ясиня. Тепер працює стара дорога, яку поремонтували у 2004році. 6км проходить по асфальтованій дорозі, решту 8км по гірській дорозі з ямами та екстрімом.

Умови дороги дозволяють проїхати цей шлях повнопривідним авто, але з досвіду дешевше залишити своє авто на стоянці і скористатися місцевими транспортними послугами. На багатьох сайтах і довідниках вказана відстань до полонини Драгобрат - 18 км. Це шлях по дорозі, якою тепер ніхто не їздить.

Через селище Ясиня проходять міжнародна траса Ужгород-Чернівці-Кишинів і залізнична колія Ів.-Франківськ-Рахів. Селище знаходиться на віддалі 45 км від географічного пункту "Центр Європи"

Відстань: м.Ужгород – 240 км, м.Рахів – 32 км., с.Кваси – 15 км., с.Яблуниця – 15 км., «ГК Буковель» - 28 км., м.Яремче – 53 км., м.Івано-Франківськ – 130 км.

Найближчі аеропорти і жд-вокзали - Івано-Франківськ,Чернівці, Львів,Тернопіль.


Транспортні послуги в КАРПАТАХ
мікроавтобусом «Volkswagen» на 8 місць.
Організація трансферів :
з Івано-Франківська,Тернополя. Львова, Чернівців до Яремчі, Ворохти, Поляниці ("Буковель"), Яблуниці,
Ясіня ("Драгобрат")
Умови надання послуг:
Зустріч відбувається на заздалегідь обговореному місці і трансфер здійснюється до місця призначення.
Також можливі наступні послуги: транспортне обслуговування туристів та гірськолижників, допомога з поселенням, екскурсії по Карпатах, оренда, замовлення та прокат мікроавтобуса, рішення для малих та великих груп людей. 
Телефонуйте! Поторгуємося, спрацюємося! Ціни на трансфери та екскурсії низькі! 

Контактна інформація: 

Телефон: (097) 90-49-666
E-mail: v.mixaL@gmail.com .
Сайт: www.transfervkarpat.at.ua

Мікроавтобус з водієм буде поданий в зазначений час і місце!!!