Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora

 

__***Запрошує на відпочинок до Карпат м.ЯРЕМЧЕ тел.(097)90-49-666***__  


Інформація про Буковель                   Як дістатись до Буковеля                  Карта схилів                

                         

             
                Вебкамери                                          EXTRIM відео                                      Big-Airbag                                                                                                                               
                   Буковель 360


Тарифи на абонементи           


   
Новини та інформація про відпочинок в КарпатахЗимовий відпочинок у Буковелі

На сьогоднішній день Готелі Карпат - це сотні великих і малих готелів в різних населених пунктах Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей. Кожен курорт пропонує туристу свої унікальні враження. В одних місцях на поверхню виходять цілющі мінеральні води, інші райони відрізняються неймовірними красою природи і цікавими туристичними маршрутами, по-третє, можна спокійно і з задоволенням провести час на самоті. Але якщо мова заходить про активний зимовий відпочинок, то чи не найкращі умови для незабутнього відпочинку пропонують саме готелі Буковеля, однією з ключових точок на туристичній мапі Карпат.

Своєю популярністю курорт Буковель (село Паляниця Івано-Франківської обл.) Зобов'язаний близькості однойменної гори, кількох інших дивовижних вершин, відмінно підходять для будь-якого активного відпочинку, численним маршрутами та визначним пам'яткам, яких особливо багато в цьому районі. Особливе розташування вершин навколо населеного пункту створює унікальний мікроклімат, без сильних вітрів і перепадів температур. У поєднанні з дивовижними спусками, які створила природа, це створює чудові умови для розміщення тут баз відпочинку і готелів.

В останні десятиліття, потужний розвиток отримали як Готелі Буковеля, так і інфраструктура, необхідна для повноцінного, якісного відпочинку. Кілька лижних трас прокладено по покритих травою схилах, і оснащені сніготрамбувальною технікою, спеціальними сніговими гарматами, огорожами, розміткою, підйомниками, пунктами оренди обладнання, освітлювальними системами і багатьом іншим, без чого важко уявити сучасний гірськолижний курорт. У цих місцях сніг тримається особливо довго, а м'який, стабільний клімат дозволяє бути впевненим, що відвідування курорту в будь-який час принесе масу задоволення. Подібними умовами перебування та відпочинку у Карпатах можуть похвалитися тільки деякі Готелі Східниці та кількох інших міст Західної України.

Цікаво й те, що гірські спуски Буковеля дозволяють отримувати задоволення від активного зимового відпочинку самим різним категоріям відпочиваючих. Кожен знайде собі відповідну трасу для свого рівня умінь і навичок. Але не слід вважати, що відвідувати цей курорт варто тільки любителям гірськолижного спорту. Тисячі туристів щорічно зупиняються в місцевих готелях просто для того, щоб насолодитися місцевим колоритом, відновити сили і здоров'я, подихати цілющим гірським повітрям. Незабутні враження залишають свята в Буковелі, прикрашені національним колоритом і гостинністю приймаючої сторони. Неодмінними до відвідування вважаються також природні та культурні пам'ятки району: Яблуницький перевал, Стежка Довбуша, римсько-католицький костел Святого Франциска, цікаві пішохідні маршрути.

Зручним для багатьох туристів виявляється й те, що дістатися в Буковель значно простіше, ніж в багато інших гірські курорти Карпат. Шосейна магістраль Львів - Івано-Франківськ проходить всього в 4 кілометрах від села Паляниця. Доїхати сюди без проблем можна як рейсовими автобусами, так і особистим транспортом, незалежно від погодних умов, в будь-який час року.

У підсумку залишається констатувати, що зимовий відпочинок в Буковелі - насправді відмінне рішення, як для великої родини, так і для закоханої пари, як для самотнього шукача пригод, так і для галасливої компанії. Кожен знайде тут розваги європейського рівня за українськими цінами, оздоровиться, отримає заряд позитивних емоцій на кілька місяців вперед.