Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora

  Інформація про Драгобрат                  Як дістатись на Драгобрат                            Карта схилів 

                              


«Драгобрат» (відео)                                   Веб-камера                         "Драгобрат" Віртуальний тур

                   


 Новини та інформація про відпочинок в Карпатах


 «Драгобрат» – найвисокогірніша лижна база України, розташована на висоті 1400 м над рівнем моря, на стику хвойних лісів і альпійської зони, біля підніжжя гори Стіг (1707 м над рівнем моря) і гірського масиву Близнюка (1883 м над рівнем моря). Підковоподібне розташування гір Свидівецького Хребта створює унікальний природний феномен садиби «Драгобрат» – наявність стабільного сніжного покриву з листопада по травень місяць. Впродовж останніх 30 років відсутність снігу, навіть теплими малосніжними зимими, на курорті Драгобрат не спостерігалася.

Відпочинок на Драгобраті – це сучасний готель і два котеджі просто на схилі, поряд з якими знаходяться два ресторани, фінська сауна, відкрите кафе «Курятня» й інші установи, які допоможуть Вам відпочити на європейському рівні. У ресторані Вам на вибір запропонують різноманітні національні і європейські блюда. А увечері, за келихом гарячого вина відвідувачі можуть отримати важ спектр задоволення: від співу на караоке до більярда. Також слід зазначити, що до ваших послуг, можливо, «найвища» дискотека в Україні. Але все це тільки доповнення до головного.

Сніг на Драгобраті є навіть тоді, коли на інших гірськолижних курортах про нього вже давно забули. Все це разом з більш ніж десятьма кілометрами міжнародно визнаних гірськолижних трас і робить його унікальним місцем для любителів активного відпочинку. На Драгобраті цікаво буде лижникові з будь-яким рівнем кваліфікації, є траси всіх рівнів складності – починаючи від учбових і закінчуючи екстремальними трасами для професіоналів. Драгобрат – рай для сноубордиста – цілина і багато снігу, а кількість трас обмежується тільки Вашими бажаннями. Ну і звичайно, як і повинно бути на європейському курорті, прокат різноманітного гірськолижного спорядження і сноубордів, освітлені траси, досвідчені і комунікабельні інструктори, які допоможуть Вам отримати за час відпочинку максимум задоволення.