Вівторок, 22.05.2018, 00:34

Трансфер до Карпат Яремче Буковель Драгобрат

Категорії розділу
Гірськолижні курорти Європи [8]
Огляд найпопулярніших зимових курортів
Буковель [8]
Буковель-гірськолижний курорт №1 в Україні
Карпати [17]
Закарпаття [7]
Історії та легенди про походження географічних назв [4]
Відпочинок [7]
Яремче [3]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Каталог статей

Головна » Статті » Карпати

Піші прогулянки в Карпатах
Карпати - спецефічні гори, з досить пологим рельєфом і доволі доступними вершинами. Тим не менше вони відносяться до числа самих диких гір у Європі. Тут ще зовсім не модернізовані туристичні маршрути. Відсутні сучасні кемпінги, трамваї та інша інфраструктура типових європейських заповідників і національних парків.

Українські Карпати поєднують у собі бурхливі річки, красиві озера, пологі гірські схили, сонячні полонини, багата історія краю можуть задовольнити смаки будь-якого туриста. У Карпатах можна прокласти маршрути від найпростіших до ІІ категорії складності. Тут зустрічаються ділянки з великим перепадом висот, скельним рельєфом, складним орієнтуванням, водними перепонами.

Пішохідні походи в Карпатах можна здійснювати з травня по жовтень. Однак треба пам'ятати, що у травні на високогір'ї ще багато снігу, а в жовтні значно знижується температура повітря, особливо у нічний час.

Траси, туристичні маршрути здебільшого не супроводжується розпізнавальними знаками, вказівниками. Слід заздалегідь спланувати похід, оскільки на карті маршрути часто не такі прості, як здаються. Досвідчені мандрівники радять - перш ніж відправитися в подорож, яку ви знайшли на карті, краще поспілкуватись з місцевими жителями або з тими, хто вже там побував.
Карпати мають велику кількість джерел, які зазвичай нанесені на топографічні карти. Пастухи і лісники часто роблять жолоби, щоб було легше пити з джерел вздовж гірських доріг і стежок. Тим не менше, у мандрівку потрібно взяти принаймні два-три літри води на людину, або більше, якщо ви будете мандрувати вздовж хребтів, де може не бути джерела неподалік.

Подорожі Чорногірським хребтом (який включає в себе Говерлу та ряд інших вершин вище 2000 м), інші високі гори вище 1400 м. часто супроводжуються несприятливими погодніми умовами. Будьте готові до бурь у будь-яку пору року. Блискавка, град і сильні вітри можуть бути особливо небезпечними. Особливу увагу взимку та на початку весни слід приділяти вивченню лавинонебезпечних та селенебезпечних ділянок району походу., температура повітря може опускатися до -20 ° С і нижче. Щороку від недбалості, дурощів, зухвалого ставлення, поганої підготовки гинуть туристи-аматори.

Карпатські гірські рятувальники - це команда ентузіастів, які завжди готові допомогти, та в любий момент вирушити рятування туристів. У них ви можете отримати консультацію, дізнатись прогноз погоди у високогір'ї, замовити послуги кваліфікованого провідника, придбати картографічні матеріали по Карпатах, взяти на прокат туристське спорядження.

Туристам, які вирушають подорожувати горами, в обов’язковому порядку мають зареєструватися в одній з гірських пошуково-рятувальній службі: Івано-Франківський гірський пошуково-рятувальний загін (тел. 03422 2-21-65); Верховинський гірський пошуково-рятувальний підрозділ (тел. 03432 2-19-41); Ворохтянський гірський пошуково-рятувальний підрозділ (тел. 03434 4-11-49); Осмолодський гірський пошуково-рятувальний підрозділ (тел.03474 3-62-47); Яремчанський гірський пошуково-рятувальний підрозділ (тел. 03434 2-22-01); Косівський гірський пошуково-рятувальний підрозділ (тел. 03478 2-16-77).
Відпочинок в Карпатах

Джерело: http://pravda.if.ua
Категорія: Карпати | Додав: Transfer-do-Karpat (27.08.2011)
Переглядів: 608 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]